REKLAM ALANI
-------------------------------
NIXON COMPUTER VE ELEKTRONIK
WEB TASARIM DANIŞMANLIK VE
 SERVİS HİZMETLERİ
242-2427579
545-8352775

Anasayfa


    ÇÖLYAK HASTALIĞI İÇİN BİTKİSEL KÜR

   
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

        Çölyak hastalığı için hazırladığımız iki ayrı kürümüz ve bir de kaynatılıp içilmesi için bitki çayımız vardır. Hastaların kullanmadan önce  bir-iki ay diyet yapmalarını öneriyoruz. Hiç diyet yapmadan kullanan hastalarımız da ilk başta rahatsız oluyor. Diyet yapmış olan ve kürlerimizi tarifimize göre kullanan hastalar % 90 oranında şifa bulmuşlardır. Hazırladığımız kürler bitkilerin köklerinden ve meyvelerinden elde edilmektedir. Bunların bir kısmını aktarlardan temin ediyoruz bir kısmını da kendimiz doğadan elde ediyoruz. Bitkileri karışım oranlarına göre karıştırdıktan sonra her bir kürü kendi kaynama süresince kaynatıp elde ettiğimiz suyu ayrı-ayrı kaplara koyuyoruz. Kürlerimiz hazırlandıktan sonra en-geç bir-iki gün içerisinde buz dolabına konmalı ve bitene kadar buz dolabında muhafaza edilmelidir.   Bu kaplardaki sulardan bir tanesi sabah aç karna, diğeri de öğle aç karna içilmektedir. Bitki çayı da akşamları tok karna adaçayı gibi demlenip günde 2-3 çay bardağı içilmektedir.
     Kullanım miktarı yetişkin bir hasta herbir kürümüz(sabah içilecek olan sabah, öğle içilecek olan öğle) yarımşar su bardağı ile başlanıp bir hafta içinde birer su bardağına çıkarılacak ve bitene kadar her bir kürümüzden günlük birer su bardağı içilecektir. Belirtilen ölçülerde kullanıldığı zaman hiçbir yan tesiri olmayıp tamamen doğaldır. Hasta ancak tarifimize göre kullandığı zaman iyileşebilir. Kürlerimiz herkes tarafından rahatlıkla içilebilinir.  Verdiğimiz sular ve bitki çayları önerdiğimiz miktarda 7-8 gün kullanıldıktan sonra hastaya bir-iki lokma buğday unundan yapılmış ekmek yemesini öneriyoruz. Eğer hasta kendisinde bir rahatsızlık hissetmezse 10.-12. günde biraz arttırarak iki-üç lokmaya çıkarmasını öneriyoruz, fakat hasta burada fazla abartmamalı, temkinli davranarak yediği ekmeği çok az arttırmalıdır. Rahatsız olursa birkaç gün ara verip sonra tekrar denemesini öneriyoruz. Hazırladığımız kürler 21 gün kullanılmalıdır. Kürlerimiz bitmediği zaman 25 güne kadar kullanılabilinir  ancak 25 günden sonra bozulma ihtimali olduğu için  bitmemiş bile olsa kullanılmamalıdır .  
     Kürlerimiz bittikten sonra hasta  10. günün sonunda bir öğün, 20. günün sonunda iki öğün ve bir ayın sonunda da perhizini tamamen bozabilir.  Hastalarımıza   gluten diyetini tamamen bozduktan sonra hiçbir allerjisi ve rahatsızlığı olmasa bile tetkiklerini, kontrollerini düzenli olarak  yaptırmalarını öneriyoruz. Bu sayede hem sizlerin içi rahat olur, hem  biz de vebal altında kalmamış oluruz.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam31
Toplam Ziyaret14819